Jazyk: Český

Proces vytváření

Belgie je známá ve světě jako místo, kde se výrabí nejvyšší kvality krmivo. Tady začíná proces vytváření dokonale propracovaného jídla Petvita.

Odkud pochází Petvita?

Odkud pochází Petvita?

Výrobní závod v belgickém přístavu Gent je speciálně navržen tak, aby produkoval vysoce kvalitní krmivo pro zvířata. Opatrně vybrané složky kombinované v ideálních proporcích davají výjimečný standard produktů - Super Premium.

Technologická řešení

Technologická řešení

Využití nejmodernějších technologií přináší výhody obou- energie a chuti našich výrobků. Továrna je plně automatizovaná, což zaručuje efektivitu a flexibilitu. Špičková technologie umožňuje sledovat nové standardy kvality jak pro naše zákazníky i pro hospodářskou soutěž.
Výjimečná péče o výběr a kompozici nejlepších kvalitních surovin, v kombinaci se speciálně konstruovaným výrobním systémem, reaguje na potřeby i těch nejnáročnějších klientů.
Inovační proces umožňuje přípravu plně přírodních produktů, bez použití umělých barviv.

Špičkoví odborníci

Použití zařízení na výrobu prvotřídní zajistí, že budete dostávat perfektně sladěné proporce složek, které společně tvoří dokonalý výrobek. Široká škála chutí a rozmanitých vlastností potravin je schopná uspokojovat nutriční potřeby i těch nejnáročnějších domácích mazlíčků. Speciálně vyškolený personál každý den zajišťuje nejvyšší standardy výroby, v zájmu spokojenosti našich zákazníků.

Petvita je KVALITA

Unikátní recept připravený speciálně pro naše čtyřnohé kamarády zaručuje chuť a poskytuje perfektní obsah živin.
Obdržel řadu certifikací, což potvrzuje nejlepší kvalitu výrobků Petvita.
Spokojenost našich zákazniků a jejich mazlíčku je nejlepší zárukou chuti a motivaci pro nás, abychom usilovali o ještě lepší řešení na nejvyšší úrovni.